دکتر علی نیک نشان

قلب و عروق

متخصص قلب و عروقمتخصص قلب و عروق

4.9 امتیاز ( 16 رای)

تشخیص و درمان تنگی نفس تشخیص و درمان اختلالات دریچه‌ای تشخیص و درمان نارسایی قلبی تشخیص و درمان درد قفسه صدری تشخیص و درمان فشار خون تشخیص و درمان اختلالات چربی تفسیر نوار قلب و اسکن هسته ای و آنژیوگرافی
 • 16 نظر توسط مراجعه کنندگان

دکتر مازیار رستگار

فوق تخصص قلب اطفال

متخصص اطفالمتخصص اطفال متخصص قلب و عروقمتخصص قلب و عروق

تهران اکباتان بیمارستان صارم

مشاور در مورد قلب جنین و نوزاد
 • 0 نظر توسط مراجعه کنندگان

دکتر آرمینا رادمنش

متخصص قلب و عروق

متخصص قلب و عروقمتخصص قلب و عروق

4.8 امتیاز ( 16 رای)

تفسیر نوار قلب تفسیر اکوکاردیوگرافی تفسیر آنژیوگرافی قلب تفسیر نتایج تست ورزش
 • 16 نظر توسط مراجعه کنندگان

 

با مشاوره قلب و عروق آنلاین، سلامتی خود را تضمین کنید | متخصص قلب و عروق 

 

برخی از رفتار‌ها و سبک زندگی، مانند خوردن، استرس، سیگار کشیدن، یا سوء مصرف مواد، می‌تواند به بروز بیماری قلبی کمک کند. مسائل روانشناختی مانند اضطراب، افسردگی یا استرس نیز می‌توانند تأثیر بگذارند. مشاوره قلب و عروق می‌تواند به شما در شناسایی عوامل بیماری، و جلوگیری از بروز مشکلات جدی‌تر به شما کمک کند.

شما در کلینیک مدیست می‌توانید با انتخاب بهترین متخصص قلب و عروق، از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی از راه دور استفاده کنید. با دریافت مشاوره قلب و عروق از راه دور، سلامت خود و اطرافیانتان تضمین خواهد شد.

بیماری‌های قلبی عروقی یکی از علت‌های اصلی مرگ و میر در دنیا است. بیماری‌های قلبی عروقی به طور کلی به رگ‌های خونی باریک یا مسدود شده اشاره دارد که می‌تواند منجر به حمله قلبی و سکته شود. چندین عامل خطر شناخته شده برای بیماری‌های قلبی عروقی مانند فشار خون بالا، کلسترول بالا، دیابت، چاقی و سیگار کشیدن وجود دارد. همچنین یک مؤلفه ژنتیکی وجود دارد، بنابراین افرادی که اعضای خانواده آن‌ها تحت تأثیر بیماری قلبی عروقی قرار دارند، بیشتر تحت تأثیر آن قرار می‌گیرند.

با این حال، بیماری قلبی عروقی می‌تواند در افرادی که هیچ فاکتور خطری ندارند نیز وجود داشته باشد. این بدان معناست که افرادی که وزن طبیعی، و فشار خون و سطح کلسترول طبیعی دارند، دیابت ندارند و سابقه خانوادگی نیز ندارند، همچنان می‌توانند به بیماری‌های قلبی عروقی مبتلا شوند.

خدمات مشاوره آنلاین قلب و عروق مدیست

اگر بیماری قلبی یا عوامل خطر خاصی برای ابتلا به آن دارید، مانند کلسترول بالا، فشار خون بالا، سابقه خانوادگی یا دیابت، ممکن است به مشاوره قلب و عروق نیاز داشته، و پزشک به شما توصیه کند سبک زندگی خود را اصلاح کنید. با استفاده از مشاوره آنلاین قلب و عروق، می‌توانید از بروز بیماری‌های قلبی و کاهش سرعت پیشرفت آن، و همچنین درمان مشکلات قلبی بهره ببرید.

پزشک آنلاین قلب و عروق برای ایجاد تغییرات طولانی مدت در سبک زندگی با شما همکاری می‌کند.

برخی از عواملی که در سلامت جسم موثر هستند، و مشاوره قلب و عروق بر آنها تاکید دارد عبارتند از:

 • خواب بیشتر و با کیفیت بهتر
 • خوردن میوه و سبزیجات بیشتر
 • تمرین ذهن آگاهی
 • کاهش شاخص توده بدنی و کاهش وزن
 • افزایش فعالیت بدنی
 • ترک سیگار، مصرف مواد مخدر و الکل

 

متخصص قلب و عروق چه کاری انجام می‌دهد؟

متخصص قلب و عروق یک ارائه دهنده مراقبت‌های بهداشتی است که می‌تواند درد قفسه سینه، فشار خون بالا و نارسایی قلبی و همچنین مشکلات دریچه‌های قلب، عروق خونی و سایر مشکلات قلبی و عروقی را درمان کند. پزشکان قلب می‌توانند آزمایش‌هایی مانند نوار قلب، اکوکاردیوگرام و سی تی (توموگرافی کامپیوتری) را درخواست دهند، تا بفهمند مشکل چیست.

با تشخیص درست، متخصص قلب و عروق می‌تواند دارو تجویز کند، به شما کمک کنند ورزش و عادات غذایی سالم‌تری شروع کنید، یا کاتتریزاسیون قلبی انجام دهید. تمامی موارد بالا با مشاوره قلب و عروق بصورت آنلاین امکانپذیر است.

متخصص قلب می‌تواند از راه دور، به شما مشاوره آنلاین قلب و عروق ارائه دهد. معاینه از راه دور انجام می‌شود و علائم، سابقه پزشکی و سابقه خانوادگی شما را بررسی می‌کند. این مهم است که به متخصص قلب خود اطلاع دهید که آیا سایر افراد خانواده شما مشکلات قلبی داشته‌اند، زیرا این امر می‌تواند احتمال ابتلا به مشکل قلبی را افزایش دهد.

برخی از اطلاعات اولیه می‌تواند اطلاعات ارزشمندی در مورد سلامت قلب و عروق به متخصص قلب شما بدهد، مانند:

 • وزن
 • فشار خون
 • سطح کلسترول
 • سطح گلوکز (قند) خون

پزشک آنلاین قلب و عروق شما تمام این اطلاعات و هر گونه نتایج آزمایش را بررسی می‌کند تا عوامل خطر شما را برای مشکلات قلبی مشخص کند. آن‌ها همچنین از سبک زندگی شما مطلع می‌شوند تا بفهمند که آیا سیگار می‌کشید، چقدر ورزش می‌کنید، چه می‌خورید و چه دارو‌هایی مصرف می‌کنید.

مشاوره قلب و عروق بصورت آنلاین، بشدت می‌تواند هزینه‌های درمانی شما را کاهش دهد. همین امروز با انتخاب یک پزشک آنلاین قلب و عروق، نسبت به درمان و مشاوره پزشکی خود اقدام کنید.