دکتر مسعود پراش

عفونی و گرمسیری

مشاوره کرونامشاوره کرونا عفونی (بزرگسالان)عفونی (بزرگسالان)

4.8 امتیاز ( 588 رای)

کرونا ایدز هپاتیت عفونت‌های آمیزشی امکان ثبت نسخ الکترونیکی مشاوره تخصصی زخم
 • 588 نظر توسط مراجعه کنندگان

دکتر یاسمن اسکندری

بیماری های عفونی و گرمسیری

مشاوره کرونامشاوره کرونا عفونی (بزرگسالان)عفونی (بزرگسالان)

5 امتیاز ( 190 رای)

Dr.yasminEskandari@

کرونا عفونت های تنفسی عفونت های ادراری و تناسلی عفونت های منتقله از راه جنسی عفونت های گوارشی تب مالت هپاتیت عفونت های زخم و بافت نرم عفونت زخم پای دیابتیک سینوزیت ایدز مشاوره ی تخصصی زخم و مدیریت زخم
 • 190 نظر توسط مراجعه کنندگان

بهترین مشاوره آنلاین دکتر عفونی

بدن شما خانه تعداد بسیار زیادی باکتری، پاتوژن ،قارچ و ویروس است. به طور معمول، آن‌ها هیچ آسیبی به شما وارد نمی‌کنند. اما گاهی اوقات، میکروارگانیسم‌ها می‌توانند باعث بیماری شوند. همچنین می‌توانید پاتوژن‌ها یا انگل‌های عامل عفونت را از سایر افراد، حیوانات، حشرات یا غذای آلوده دریافت کنید. دکتر متخصص عفونی متخصصانی هستند که، در شناسایی و درمان طیف وسیعی از این بیماری‌ها تخصص دارند. مشاوره آنلاین دکتر عفونی در کلینیک مدیست امکانپذیر است.

از آنجایی که علائم و شدت اینگونه بیماری‌ها اغلب متفاوت است، تشخیص و درمان بیماری‌های عفونی می‌تواند چالش برانگیز باشد. دکتر متخصص عفونی آنلاین می‌تواند چالش‌های پیش روی شما را بشدت کاهش دهد.

دکتر متخصص عفونی چه کاری انجام می‌دهد؟

ده‌ها بیماری عفونی وجود دارد، از آنفولانزا و ذات‌الریه گرفته تا سرماخوردگی. دکتر متخصص عفونی در مهارت‌های بالینی و آزمایشگاهی آموزش دیده‌ تا تشخیص‌های درست را انجام دهند و بهترین برنامه‌های درمانی را سازماندهی کنند. مشاوره آنلاین دکتر عفونی تمامی مراحل درمانی مرسوم را در اختیارتان قرار می‌دهد.

دکتر متخصص عفونی در موارد زیر می‌تواند همکاری کند:

 • افزایش شدت عفونت
 • میزان بالاتر مقاومت آنتی بیوتیکی
 • افزایش عفونت‌های جدید، مانند MRSA یا نورو ویروس

از  طریق مشاوره آنلاین دکتر عفونی، خون یا سایر مایعات بدن شما را آزمایش می‌کنند تا به دنبال آنتی‌بادی‌های خاص باشند، شامل سلول‌هایی که توسط سیستم ایمنی بدن ما برای مبارزه با مواد مضر خارجی تولید می‌شود. این آزمایشات می‌تواند نشان دهد که چه نوع عفونتی در بدن وجود دارد. مشاوره آنلاین دکتر عفونی آزمایش را برای شما تجویز کرده، و پس از دریافت جواب آزمایش، آن را از راه دور بررسی می‌کند و نتیجه را به شما می‌گوید.

برای عفونت‌های باکتریایی، درمان معمولاً شامل آنتی بیوتیک است. این‌ها را می‌توان به صورت خوراکی یا مستقیماً از طریق وریدی در رگ‌ها تجویز کرد.

سایر بیماری‌ها ممکن است به دارو‌های ضد ویروسی، ضد قارچی یا ضد انگلی برای درمان عفونت نیاز داشته باشند. دکتر عفونی آنلاین نیز ممکن است واکسیناسیون را توصیه کنند.

دلایل استفاده از مشاوره آنلاین دکتر عفونی

پزشک مراقبت‌های اولیه ممکن است شما را به یک متخصص بیماری‌های عفونی ارجاع دهد. دلایل اینکار شامل موارد زیر است:

 • مشکلات تشخیصی
  بسیاری از بیماری‌های عفونی علائم مشابهی دارند. پزشکان بیماری‌های عفونی برای انجام و خواندن آزمایش‌هایی که می‌توانند علت بیماری را با دقت بیشتری شناسایی کنند، آموزش دیده‌اند.
 • درمان تخصصی و ریکاوری
  پزشکان بیماری‌های عفونی تخصص لازم را برای درمان افراد مبتلا به عفونت مقاوم به آنتی بیوتیک دارند. مسأله‌ای که به طور فزاینده‌ای رایج است که می‌تواند روند بهبودی بیمار را پیچیده کند.
 • تب بالا یا غیر قابل توضیح
  تب بالا می‌تواند یک عفونت جدی را پیش‌بینی کند. تب بالا و مداوم همچنین می‌تواند نشان دهنده عفونت مربوط به سیستم ایمنی ضعیف باشد که نیاز به درمان ویژه دارد.
 • بیماری‌های عفونی مزمن
  متخصصان بیماری‌های عفونی مراقبت طولانی‌مدت را برای افراد مبتلا به بیماری‌هایی که مادام العمر هستند یا بیش از یک سال طول می‌کشند، ارائه می‌کنند. بیماری‌های عفونی مزمن می‌توانند کشنده باشند، یا زندگی روزمره را بدون مراقبت مداوم محدود کنند.

شایع‌ترین بیماری‌های عفونی مزمن عبارتند از:

 • اچ آی وی / ایدز
 • بیماری سل
 • هپاتیت

از مشاوره آنلاین دکتر عفونی چه انتظاری داریم؟

دکتر عفونی آنلاین داده‌های پزشکی شما را بررسی کرده، و یک معاینه فیزیکی انجام می‌دهد. بر اساس این بررسی اولیه، آن‌ها آزمایشاتی را درخواست خواهند داد که می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • آزمایش خون و ادرار
 • سواب گلو
 • نمونه‌های مدفوع
 • ضربه‌های ستون فقرات
 • اسکن تصویربرداری
 • بیوپسی بافتی

پزشک عفونی ممکن است با متخصصان دیگری مانند یک متخصص پوست، برای عفونت‌های پوستی یا یک متخصص ریه، برای مشکلات ریوی مشورت کنند. در صورت لزوم، مشاوره آنلاین دکتر عفونی بعدی نیز، ممکن است با این پزشکان برنامه‌ریزی شود.

در اولین ملاقات خود، تمام سوابق پزشکی خود را همراه داشته باشید: اشعه ایکس، گزارش‌های آزمایشگاهی، و سوابق ایمن‌سازی. فهرستی از هرگونه آلرژی و دارو‌هایی که مصرف می‌کنید ( از جمله قرص‌های ضدبارداری) به همراه داشته باشید، زیرا می‌توانند با آنتی‌بیوتیک‌های تجویزی جدید تداخل داشته باشند.

مشاوره آنلاین دکتر عفونی این امکان را به شما می‌دهد تا بدون مراجعه حضوری به مطب، با کمترین هزینه ممکن، روند درمانی خود را طی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.