دکتر مهسا میرزنده دل

فوق تخصص ریه کودکان

فوق تخصص ریهفوق تخصص ریه متخصص اطفالمتخصص اطفال مشاوره کرونامشاوره کرونا

4.9 امتیاز ( 674 رای)

تهران.نیاوران.دار آباد.بیمارستان مسیح دانشوری

 • 674 نظر توسط مراجعه کنندگان

دکتر ساناز تبریزی

فوق تخصص ریه

فوق تخصص ریهفوق تخصص ریه مشاوره کرونامشاوره کرونا

5 امتیاز ( 299 رای)

آسم عفونت های تنفسی پنومونی COPD برونشیت فیبروز ریه آنفلوانزا کرونا اختلالات خواب ترک سیگار تفسیر تست تنفسی تفسیر عکس رادیولوژی ریه تفسیر CT اسکن ریه
 • 299 نظر توسط مراجعه کنندگان

دکتر سحر دفاعی

فوق تخصص ریهفوق تخصص ریه مشاوره کرونامشاوره کرونا

5 امتیاز ( 185 رای)

ریه ترک سیگار برونشیت پنومونی آسم COPD کرونا فیبروز ریه
 • 185 نظر توسط مراجعه کنندگان

دکتر اعظم غلامی

فوق تخصص ریه کودکان

فوق تخصص ریهفوق تخصص ریه متخصص اطفالمتخصص اطفال مشاوره کرونامشاوره کرونا

4.8 امتیاز ( 32 رای)

 • 32 نظر توسط مراجعه کنندگان

دکتر احسان رمضانیان نیک

فوق تخصص ریهفوق تخصص ریه مشاوره کرونامشاوره کرونا

4.8 امتیاز ( 53 رای)

کرونا آسم آلرژی برونشیت COPD ترک سیگار آنفلوانزا
 • 53 نظر توسط مراجعه کنندگان

دکتر امیربهنام خوارزمی

فوق تخصص ریهفوق تخصص ریه مشاوره کرونامشاوره کرونا

4.9 امتیاز ( 180 رای)

آسم برونشیت COPD ترک سیگار کرونا تنگي نفس سرفه فيبروز ريه عوارض ريوي بعد از كرونا آلرژي سينوزيت
 • 180 نظر توسط مراجعه کنندگان

دکتر احمد کمیلی موحد

فوق تخصص ریهفوق تخصص ریه مشاوره کرونامشاوره کرونا

5 امتیاز ( 111 رای)

 • 111 نظر توسط مراجعه کنندگان

همه چیز درباره فوق تخصص ریه | مشاوره فوق تخصص ریه آنلاین

 

پولمونولوژیست یا فوق تخصص ریه، پزشکی است که در زمینه بیماری‌های دستگاه تنفسی فعالیت می‌کند. دستگاه تنفسی بدن جز اعضای حیاتی می‌باشد که بروز مشکل و بیماری‌ها در آن ممکن است جان بیمار را به خطر بیندازد. دستگاه تنفسی انسان از اجزای مختلفی مانند ریه‌ها، مجاری هوایی که خود شامل دهان، بینی، حلق،حنجره و نای، همچنین عضلات تنفسی از جمله دیافراگم و عضلات بین دنده‌ای تشکیل شده است.

تشخیص، درمان و معالجه تمامی قسمت‌های دستگاه تنفسی جزء وظایف دکتر فوق تخصص ریه می‌باشد. این متخصصین برای درمان طیف وسیعی از بیماری‌های تنفسی آموزش‌های ویژه دیدند. بیماری‌های تنفسی ممکن است مستقیماً به واسطه بروز مشکل در دستگاه تنفسی به وجود بیایند، و یا ممکن است بر اثر عوامل خارجی دچار مشکل شود. در هر دو صورت متخصصین ریه آماده ارائه خدمات به بیماران می‌باشد.

تمامی اجزای سیستم تنفسی انسان به صورت هماهنگ با هم کار می‌کنند. در صورتی که یکی از این اجزا دچار اختلال یا بیماری شود، برکل سیستم تنفسی تأثیر گذاشته و سلامت انسان را با خطر جدی مواجه می‌کند. در این زمان پزشک فوق تخصص ریه با تشخیص به موقع مشکلات تنفسی بیمار، برای درمان آن اقدام می‌کند.

کلینیک پزشکی ریه آنلاین مدیست با در اختیار داشتن بهترین متخصصین ریه، آماده ارائه کلیه خدمات در این زمینه، به بیماران گرامی می‌باشد. قطعاً با بالابردن آگاهی خود نسبت به مشکلات سیستم تنفسی و وظایف فوق تخصص ریه، بهتر می‌توانید برای دریافت خدمات و مشاوره آنلاین پزشکی تصمیم‌گیری کنید. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا بیشتر با وظایف دکتر ریه و مشکلات تنفسی که باید برای آن‌ها به پزشک مراجعه کنید آشنا شوید.


دریافت مشاوره از بهترین دکتر فوق تخصص ریه 

همه ما می‌دانیم که برنامه ریزی برای دریافت مشاوره از بهترین دکتر فوق تخصص ریه دارای مزایای بسیاری است. این مشاوره به ما امکان می‌دهد تا از تخصص و تجربه بالای دکتر استفاده کنیم و بهترین مراقبت‌های پزشکی در زمینه بیماری ریوی را دریافت نماییم. در ادامه، تعدادی از مزایای مهم دریافت مشاوره از بهترین متخصص را به شما توضیح می‌دهیم:
•    تخصص و تجربه: دکتر فوق تخصص با سابقه کاری طولانی و تخصص عمیق در زمینه بیماری‌های ریوی، به شما مشاوره‌هایی ارزشمند را با بالاترین سطح تخصص و تجربه ارائه می‌دهد.
•    تشخیص دقیق: دکتر با توجه به تجربه و دانش فوق تخصصی خود قادر است تشخیص دقیقی درباره وضعیت بیماری شما ارائه کند و برنامه درمانی مناسب را تنظیم نماید.
•    به روز بودن با جدیدترین تکنولوژی‌ها: بهترین دکتر با دنبال کردن تحقیقات و پیشرفت‌های علمی در زمینه فعالیت خود، از جدیدترین تکنولوژی‌ها و روش‌های درمانی استفاده می‌کند.
•    برنامه درمانی شخصی‌سازی شده: با توجه به وضعیت شما، دکتر می‌تواند برنامه درمانی شخصی‌سازی شده‌ای را برای شما تنظیم کرده و به شما کمک کند تا بهبودی بهتری داشته باشید.
•    پیگیری دقیق: بهترین دکتر فوق تخصص بیماری های ریوی با پیگیری دقیقی از وضعیت شما و پاسخ به سوالات و نگرانی‌هایتان، همراه شما است تا از این بازه زمانی به سلامت عبور کنید. 
در نهایت، دریافت مشاوره از دکتر به شما اطمینان بیشتری می دهد تا بدانید که وضعیت کنونی چگونه است و برای بهتر شدن آن باید چه کاری انجام دهید. 


چه زمانی باید به دکتر فوق تخصص ریه مراجعه کنیم؟ 

مراجعه به پزشک فوق تخصص ریوی در موارد زیر توصیه می‌شود: 
1. علائم و نشانه‌های مشکوک: اگر علائمی مانند سرفه مزمن، خلط خونریزی، تنگی نفس، درد در قفسه سینه، عفونت‌های تنفسی مکرر، یا سایر علائم نامطلوب دارید، باید بلافاصله به دکتر متخصص ریه مراجعه کنید.
2. بیماری‌های مزمن ریوی: اگر دچار بیماری‌های مزمن مانند آسم، بیماری مزمن انسدادی ریوی (COPD)، بیماری ریوی معناشناختی (ILD) و سایر بیماری‌های مرتبط هستید، باید به دکتر متخصص مراجعه کنید تا برنامه درمانی مناسب برای شخص شما تنظیم شود.
3. عادت‌های مضر: اگر عادت‌های مضری مانند سیگار کشیدن، ارتباط مستقیم با آلودگی هوا، کار در محیط‌های صنعتی با مواد آلوده دارید، باید به پزشک متخصص مراجعه کنید تا با بررسی وضعیت سلامتی خودتان، اقدامات مناسبی را برای پیشگیری بهتر انجام دهید.
4. بررسی وضعیت سلامت کلی: حتی اگر هیچ علامت نامطلوبی ندارید، اما در معرض خطر بیماری‌های ریوی قرار دارید (مانند سابقه خانوادگی)، باید به دکتر مراجعه کنید تا وضعیت سلامت شما بررسی شود و اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهید.
مراجعه به دکتر برای دریافت مشاوره در هر یک از این موارد فوق، می‌تواند به شناسایی زودهنگام بیماری‌ها، تشخیص صحیح و درمان به موقع کمک کند و باعث حفظ سلامت شما می‌شود. 


انواع روش های دریافت مشاوره از دکتر فوق تخصص ریه 

روش‌های دریافت مشاوره از دکتر فوق تخصص بیماری‌های ریوی شامل مراجعه حضوری و دریافت نوبت آنلاین است. در روش حضوری، شما باید به مطب دکتر مراجعه و در محل ملاقات با او صحبت کنید. اما در روش آنلاین، مشاوره از طریق تماس تلفنی، ویدیوکنفرانس یا پلتفرم‌های ارتباطی آنلاین انجام می‌شود. 
ما در کلینیک آنلاین مدیست روش آنلاین را برای شما در نظر گرفته‌ایم زیرا: 
•    صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های سفر بیمار بسیار مهم است. 
•    دسترسی به دکترها با تخصص‌های مختلف آسان‌تر می‌شود.
•    امکان مشاوره در هر زمان و هر مکانی فراهم است.  
•    حفظ حریم خصوصی از طریق مشاوره آنلاین آسان‌تر است. 
با این حال، در برخی موارد خاص یا برای بررسی‌های فیزیکی، ممکن است مشاوره حضوری با متخصص ریه ضروری باشد. این مورد را می‌توانید پس از دریافت مشاوره آنلاین با پزشک خودتان هماهنگ کنید.  

 

چه بیماری‌ هایی توسط فوق تخصص ریه درمان می‌ شود؟

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، تخصص‌ ریه طیف وسیعی از بیماری‌ها و مشکلات تنفسی را پوشش می‌دهد. در ادامه به برخی از این بیماری‌ها و علائم آن‌ها اشاره خواهیم کرد. در صورتی که هر کدام از بیماری‌های زیر را داشته باشید شما نیاز به مراقبت‌های درمانی توسط پزشک ریه خواهید داشت. پولمونولوژیست یا فوق تخصص ریه قادر به تشخیص و درمان بیماری‌های زیر خواهد بود که عبارتند از:

سرطان ریه و عوارض ناشی از آن

آمبولی ریوی: هنگامی که یک یا چندین رگ در ریه به وسیله لخته خون مسدود شوند به آن آمبولی ریوی می‌گویند.

سل: یکی از بیماری‌های عفونی ریه است که به واسطه باکتری مایکوباکتریوم سل به وجود می‌آید

برونشیت: این عارضه ممکن است بر اثر عفونت ایجاد شود که در آن مجاری تنفس دچار التهاب حاد یا مزمن می‌شوند.

آسم: یکی از بیماری‌های مزمن است که علائمی مانند خس خس سینه، تنگی نفس، سرفه و تنگی قفسه سینه را به دنبال خود دارد و به واسطه این علائم خود را نشان می‌دهد.

پنوموتوراکس تنشی: این مشکل بر اثر بریدگی و پارگی ریه به وجود می‌آید.

آپنه خواب: یکی از اختلالات جدی در سیستم تنفسی است که در آن به صورت پراکنده، تنفس بیمار متوقف و شروع می‌شود.

برونشکتازی: مشکلی که به واسطه گشاد شدن مجاری تنفسی بزرگ برونش به وجود می‌آید.

بیماری‌های شغلی ریه: انواع بیماری‌هایی که به واسطه علائم خارجی به وجود می‌آیند مانند آزبستوز، سیلیکوز، بایسینوز یا بیماری ریه قهوه‌ای و پنومونیت با حساسیت بالا از آن جمله می‌باشند.

ذات‌الریه: بیماری که کیسه‌های هوا در یک یا هر دو ریه به واسطه عفونت ملتهب می‌شوند. در این مورد ریه ها با مایع یا چرک پر می‌شوند.

بیماری انسدادی مزمن ریوی: بیماری‌هایی که باعث التهاب و محدود شدن عملکرد ریه می‌شود مانند برونشیت مزمن و آمفیزم

فیبروز کیستیک: این بیماری یک اختلال ارثی می‌باشد. ریه بیمارانی که این عارضه را دارند بیش از حد مخاط تولید می‌کند که بسیار خطرناک می‌باشد.

پلورال افیوژن: . زمانی که بیمار دچار نارسایی قلبی یا التهاب ریه شود، با این بیماری مواجه می‌شود. در این اختلال مایعات در بین غشا‌های اطراف ریه جمع می‌شوند.

سارکوئیدوز: این عارضه یک بیماری التهابی ناشناخته می‌باشد.

فشار خون ریوی: این نوع بیماری یک نمونه از فشار خون بالا است که بر اثر تنگی عروق و یا انسداد آن‌ها در ریه‌ها به وجود می‌آید.

بیماری بینابینی ریه: اصطلاحی است که برای طیف گسترده‌ای از اختلالاتی که باعث زخم در ریه‌ها می‌شود، به کار می‌رود. این عارضه در بیشتر مواقع بر اثر سم یا بیماری خود ایمنی ظاهر می‌شود.

بیماری روماتیسم ریه: این بیماری زمانی به وجود می‌آید که آرتریت روماتوئید به بافت‌های ریه نفوذ می‌کند، که منجر به التهاب، فیبروز و افیوژن پلور می‌شود.

مواردی که اشاره کردیم برخی از اختلالات و بیماری‌های سیستم تنفسی بود که بیماران با آن‌ها مواجه می‌شوند. شما این امکان را دارید که از بهترین فوق تخصص ریه آنلاین در کلینیک آنلاین مدیست برای درمان تمامی بیماری‌های فوق استفاده کنید.

با استفاده از خدمات ویزیت آنلاین کلینیک مدیست، شما نیاز به مراجعه حضوری به مطب یا مراکز درمانی نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید به صورت آنلاین از تمامی خدمات متخصصین ریه کلینیک مدیس استفاده کنید. همچنین شما در وبسایت مدیست به دکتر فوق تخصص ریه شبانه روزی دسترسی خواهید داشت و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوید.

 

فوق تخصص ریه از چه ابزارهایی برای تشخیص بیماری استفاده می‌ کند؟

یکی از ویژگی‌های متخصصین ریه، توانایی آن‌ها در استفاده از ابزار‌ها و تکنیک‌های گوناگون برای تشخیص انواع بیماری‌های سیستم تنفسی می‌باشد. با پیشرفت تکنولوژی، راه‌ها و ابزار‌های تشخیص بیماری‌های تنفسی نیز گسترش پیدا کرده است. متخصصین ریه کلینیک آنلاین مدیست، با به کارگیری جدیدترین و به روز‌ترین تجهیزات، و روش‌های درمانی دنیا، آماده ارائه خدمات به بیماران گرامی می‌باشد.

برخی از روش‌های تشخیصی مورد استفاده دکتر فوق تخصص ریه عبارتند از:

فلوروسکوپی: در این روش یک برش در قفسه سینه ایجاد می‌شود، و از طریق آن یک فیبر نوری را وارد قفسه سینه می‌کنند تا فضای پلور را با آن بررسی کنند.

توراسنتز: این روش به منظور جمع‌آوری مایعات از فضای پلور استفاده می‌شود. در این روش یک سوزن از طریق دیواره قفسه سینه جهت نمونه‌گیری وارد بدن می‌شود.

برونکوسکوپی: در این روش از طریق دهان و نای، یک فیبر نوری را وارد مجاری تنفسی می‌کنند تا از طریق آن بتوانند داخل ریه را بررسی کنند.

شستشوی برونکوآلوئولار: این روش هنگام انجام برونکوسکوپی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش آب استریل به مجاری تنفسی تزریق می‌شود، و پس از آن دوباره آن را مکش می‌کنند تا برای آزمایش و بررسی به آزمایشگاه بفرستند.

آزمایش ورزش قلبی ریوی: در این روش طی یک دوره ورزشی، تنفس و عملکرد قلب و ریه مورد بررسی قرار می‌گیرد. 

 

آزمایش‌ های مورد استفاده در بیماری‌ های ریوی

به دلیل حساسیت عملکرد سیستم تنفسی بدن انسان، معمولاً برای تشخیص و درمان مشکلات و بیماری‌های ریوی از روش‌های گوناگون استفاده می‌شود. این روش‌ها معمولاً به صورت تست‌های آزمایشگاهی، مطالعات تصویربرداری، آزمایش‌های تنفسی و جراحی به منظور مشاهده و بررسی، انجام می‌گیرد.

برخی از آزمایش‌های که پزشک فوق تخصص ریه برای تشخیص بیماری از آن‌ها استفاده می‌کند عبار تند از:

انواع آزمایش‌های تصویربرداری: این آزمایش‌ها شامل توموگرافی کامپیوتری یا سی تی، اشعه ایکس قفسه سینه، تصویربرداری رزونانس مغناطیسی یا‌ ام آر آی، فلوروسکوپی قفسه سینه و سونوگرافی اندوبروانشیال می‌باشد.

آزمایش‌های عملکرد ریوی: برای این که بتوان عملکرد عضلات تنفسی، حجم ریه، جریان هوا و تبادل گاز را اندازه‌گیری کرد، تست عملکرد ریوی بر روی بیمار انجام می‌شود. این تست از دو بخش اسپیرومتری که در آن ظرفیت ریه و همچنین عملکرد سیستم تنفسی اندازه‌گیری می‌شود، و پالس اکسی متری که میزان اکسیژن را اندازه می‌گیرد، تشکیل شده است.

اسکن هسته‌ای: در این نوع تصویر‌برداری از ردیاب‌های رادیو اکتیو استفاده می‌شود. در این روش جریان هوا و خون در ریه‌ها اسکن می‌شود. همچنین از این روش برای اندازه‌گیری فعالیت متابولیک سازگار با سرطان نیز استفاده می‌شود.

شما می‌توانید بهترین فوق تخصص ریه انلاین را در وب سایت مدیست جستجو کنید، تا به متخصصین ریه کلینیک آنلاین ما دسترسی پیدا کنید. تمامی پزشکان ریه مجموعه مدیست، با بهره‌گیری از جدیدترین روش‌های تشخیصی در زمینه بیماری‌های ریوی، بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه می‌کنند.

پزشک آنلاین می‌تواند تمامی تصویربرداری‌ها و نتایج آزمایشگاه‌ها را به صورت دیجیتالی و از راه دور مشاهده کرده، و تشخیص خود را بگویند. شما لازم نیست که برای نشان دادن نتیجه آزمایشات خود به صورت حضوری به پزشک مراجعه کنید. این امکان در کلینیک آنلاین مدیست فرآهم است که شما از راه دور و به صورت آنلاین، خدمات تشخیصی آزمایشگاهی در زمینه ریه را دریافت کنید.

 

انواع روش ‌های درمانی بیماری های ریوی

به دلیل تنوع زیاد در بیماری‌های سیستم تنفسی، هر کدام از آن‌ها باید به روش خاص خود و با تشخیص پزشک مربوط درمان شود. یک بیماری ممکن است با روش دارویی درمان شود، و بیماری دیگر نیاز به ابزار‌ها و تجهیزات پیشرفته داشته باشد. در زیر به مرسوم‌ترین روش‌های درمانی برای بیماران ریه که توسط فوق تخصص ریه تجویز می‌شود، اشاره خواهیم کرد.

آنتی بیوتیک‌ها: از آنتی بیوتیک‌ها برای درمان انواع عفونت‌های مختلف مانند سیل و برونشیت استفاده می‌شود. آنتی بیوتیک‌ها به صورت خوراکی و وریدی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کورتیکواستروئید‌ها: برای کاهش التهاب سیستمیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. کورتیکواستروئید‌ها به صورت استنشاقی یا خوراکی تجویز می‌شوند.

گشاد‌کننده‌های برونش: به منظور باز کردن مجاری تنفسی در افرادی که به آسم مبتلا هستند استفاده می‌شود. گشاد‌کننده‌های برونش به صورت استنشاقی می‌باشند. از انواع آن می‌توان به آلبوترول، سالمترول و فرموترول اشاره کرد.

گشادکننده‌های عروق: زمانی که رگ‌های خونی در ریه‌ها مسدود شده باشند، از گشادکننده‌های عروق استفاده می‌شود. این دارو به صورت خوراکی، استنشاقی و وریدی تجویز می‌شود.

توراکوستومی: در این روش یک لوله در فضای پلور قرار می‌گیرد که به وسیله آن، مایع یا هوا تخلیه می‌شود.

قرار دادن استنت راه هوایی: به قرار دادن لوله‌های ریز در مجاری مسدود شده راه هوایی اطلاق می‌شود.

علاوه بر موارد بالا که به آن‌ها اشاره کردیم، روش‌های دیگری برای درمان بیماری‌های ریوی توسط متخصصین مورد استفاده قرار می‌گیرد که مرسوم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

اکسیژن درمانی: برای افرادی که در تنفس مشکل دارند از این روش استفاده می‌شود. در این روش به وسیله دستگاه و از طریق ماسک صورت یا شاخک‌های بینی، اکسیژن مکمل را برای بیمار فراهم می‌کنند.

دستگاه CPAP: این دستگاه برای افرادی که دچار بیماری آپنه خواب هستند استفاده می‌شود. بیماران این دستگاه را می‌پوشند و از طریق آن مجاری تنفسی خود را باز نگه می‌دارند.

فیزیوتراپی قفسه سینه: از این روش برای افرادی که دچار فیبروز کیستیک، اختلالات عصبی عضلات ریه و COPD هستند استفاده می‌شود. این روش شامل روش‌های گوناگونی برای شل شدن مخاط و پاکسازی مجاری هوا است( مانند ضربات به قفسه سینه ).

فرسایش راه هوایی: در این روش برای بهبود تنفس بیمار، قسمتی از عضلات مرتبط با انقباض تنفسی برداشته می‌شود. برای این امر از لیزر، جراحی یا تجهیزات حرارتی استفاده می‌شود.

پیوند ریه: فوق تخصص ریه آنلاین می‌تواند با تشخیص خود ریه بیمار را پیوند دهد. این کار توسط جراح‌سینه نیز ممکن است انجام شود.

 

فوق تخصص ریه چه رشته‌ هایی دارد؟

حال که با مجموعه فعالیت‌های دکتر فوق تخصص ریه بیشتر آشنا شدید، نگاهی هم به فوق تخصص ریه آنلاین خواهیم داشت. اگر قصد رزرو نوبت فوق تخصص ریه را دارید، به راحتی می‌توانید در کلینیک آنلاین مدیست، رشته مورد نظر پزشکی خود را جستجو کرده تا لیست بهترین متخصصین ریه در تهران و کل ایران را مشاهده کنید. سپس با انتخاب هر پزشک، می‌توانید پروفایل شخصی آن را مشاهده کرده، و اطلاعات لازم درباره آن فوق تخصص ریه را بررسی کنید. همچنین امکان مشاهده نظرات دیگر بیماران ویزیت شده توسط آن پزشک برای شما مهیا است، که می‌توانید از آن برای تصمیم‌گیری بهتر استفاده کنید.

ریه‌شناسی دارای چندین رشته فوق تخصصی است که چند مورد از آن عبارتند از:

 • مشکلات و بیماری‌های که بر اثر نارسایی عضلات تنفسی به وجود می‌آید. این موارد را بیماری عصبی عضلانی می‌گویند.
 • انواع بیماری‌های ناشی از انسداد و تنگی مجاری هوا که به آن‌ها بیماری انسدادی ریوی گفته می‌شود.
 • انواع بیماری‌هایی که با التهاب و زخم همراه هستند. به این نوع از اختلالات، بیماری بینابینی ریه گفته می‌شود.
 • ریه‌شناسی مداخله‌ای که شامل سرطان ریه و اختلالات سیستم تنفسی می‌شود.

 

بهترین فوق تخصص ریه کلینیک مدیست

در این مطلب تلاش کردیم که شما را با تمام زوایا و فعالیت‌های فوق تخصص ریه آشنا کنیم. استفاده از خدمات آنلاین و ویزیت توسط دکتر ریه از راه دور، می‌تواند به شدت در هزینه‌های شما صرفه‌جویی کند. همچنین به دلیل گسترش بیماری کرونا و ضرورت حفظ فاصله اجتماعی، بهترین گزینه برای این که در مراکز درمانی و مطب پزشکان تجمع کنیم، استفاده از از خدمات پزشک آنلاین است.

 

کلینیک آنلاین مدیست با به روزترین متد در زمینه ارائه خدمات آنلاین پزشکی، در این زمینه پیشرو می‌باشد. شما تنها با استفاده از یک کامپیوتر یا موبایل که به شبکه اینترنت متصل است، می‌توانید توسط دکتر فوق تخصص ریه آنلاین خود معاینه شوید. فرقی نمی‌کند که شما در کدام شهر ایران باشید. از مزایای پزشکی آنلاین، امکان استفاده ازخدمات و دانش متخصصین سراسر کشور است.

 

دکتر فوق تخصص ریه | پزشکی تنفسی

مطالعه و درمان بیماری‌هایی که مجاری تنفسی را درگیر می‌کنند، تحت شاخه‌ای از طب داخلی به نام ریه ‌شناسی است. پزشک ریه در درمان بیماری های مرتبط با قفسه سینه مانند سل، آسم، آمفیزم، ذات الریه و عفونت های پیچیده قفسه سینه به طور ویژه آموزش دیده است. 

 

فوق تخصص ریه در مدیست چه خدماتی را به بیماران ارائه می‌ دهد؟

اگر هر کدام از مشکلات زیر را دارید می توانید از مشاوره پزشک ریه و متخصصین مرکز مدیست بهره‌مند شوید:
•    اگر هر گونه ناراحتی در رابطه با ریه ها یا هر بخشی از سیستم تنفسی دارید
•    از مشکلات مزمن تنفسی رنج می برید
•    به طور منظم مخاط یا خون سرفه می کنید
•    درد قفسه سینه دارید که با سرفه، تنفس یا خنده بدتر می شود
•    تنفس شما چندین بار در طول شب متوقف می شود.
پزشک ریه و متخصصین مجموعه مدیست در تمامی بیماری‌ها و موارد مرتبط با ریه آماده ارائه خدمات به کاربران عزیز می‌باشد.

 • تنگی نفس
 • بیماری انسدادی ریه
 • copd
 • سرماخوردگی
 • کرونا
 • فیبروز ریه
 • ترک سیگار
 • برونشیت
 • پنومونی
 • عفونت ریه
 • برونشکتازی
 • بیماری
 • خلط خونی
 • سرفه
 • آلرژی
 • حساسیت
 • خلط
 • سینوزیت
 • ادم ریه
 • پرهوایی ریه
 • آپنه خواب
 • خس خس سینه
 • سرطان ریه
 • عکس ریه